Vpusťte Ronieho tisknutelné hry do světa vašich dětí!

Už to zase začalo? Budíček, aktovka, svačinka, pitíčko, sešity, pastelky, pravítka, kružítka… jde vám z toho hlava kolem. Uff… aneb vítejte, milí rodičové, v novém školním roce. Skoro stejná „písnička“ jako loni, ale zase o jednu „vrásku na kráse“ více, a rozhodně i o více zvídavých dotazech, o více aktivitách pro děti, o více pozornosti, o více starostí, ale také i o rodičovské radosti a pýše… Takže to bude i letos pořádná bojovka.

       Náš napůl „zajda“, napůl jelen, zkrátka zajdalen Ronie je sice „jen“ trochu neobyčejným lesním zvířátkem a do školy nechodí, ale je stejně zvídavý a lačný po zážitcích a zábavě asi jako vaše ratolesti. Tak co kdybychom ty dva malé zvídavce, nebo klidně i tři, čtyři, nebo třeba celou partu ze školky či školy, spojili, milí rodičové? Líbily by se vám venkovní hry pro děti? Také si říkáte jak zabavit děti?

děti
Ostrov pokladů
deti hledacky

Možná jste u nás poprvé, možná jste o nás už něco málo slyšeli, možná vůbec netušíte, kdo náš Ronie vlastně je. Dobrodruh, cestovatel, lovec pokladů, a také zážitků, takový malý, ale velmi inteligentní, chytrý blázínek, kterého zkrátka baví svět kolem, nebojí se zeptat, rád pomáhá a dozvídá se nové věci. S vašimi dětmi si bude dokonale rozumět, nemyslíte? Společně mohou objevovat svět, zažívat napínavá dobrodružství, luštit tajemné záhady, pomáhat pocestným, hledat ukryté poklady, stát se farmářem, pirátem, vědátorem, zachráncem, cestovatelem, výzkumníkem,… zkrátka na co si jen vzpomenete.

A jak ho k vám domů dostanete? Jednoduše! Stačí si vybrat jednu z našich tisknutelných her (mít doma, v práci nebo u kamarádky tiskárnu), věnovat pár minutek na přípravu, nachystat stanoviště s úkoly, hádankami a šiframi (hrát můžete doma, na zahradě, na procházce, u babičky, atd.) a cesta za nezapomenutelným dobrodružstvím, které se vám i vašim dětem vtiskne do paměti, může začít.

Stačí si jen vybrat

Pusťte Ronieho do světa vašich dětí!