Obohaťte dětem neplánované podzimní „prázdniny“

A už je to tady zase… Naše milované ratolesti mají opět „prázdniny“. Zpříjemněte jim volný čas a sobě dopřejte chvíli klidu a pohody! 

Zase si říkáte, jak děti zabavit a jaké aktivity pro ně vymyslet? A jak toho ale jednoduše docílit, aniž byste jim museli povolovat počítač, který, jak i náš zajdalen Ronie moc dobře ví, není zrovna dvakrát tou nejzdravější aktivitou pro děti.

Zkuste to tedy jinak – zdravěji, aktivně, akčněji, napínavěji, zkrátka vyšlete své děti s naší mýtickou postavou, napůl zajícem napůl jelenem, zajdalenem Roniem na cestu za dobrodružstvím, plným logických šifer, hádanek, úkolů a hlavně nezapomenutelné zábavy!

Elixír života
děti a hry
Ostrov pokladů

Příprava vám zabere chvilinku, stačí jen vytisknout připravené materiály, které vám po zaplacení přistanou v emailu, přichystat stanoviště, „vypustit“ děti a vy se pak můžete naplno „oddávat“ svým aktivitám.

 

A kampak to mají vaše děti namířeno?

  • Na tajemný ostrov s pokladem, na široká moře, kde brázdí vlny zlotřilí piráti a zajdalen Ronie čeká na svou záchranu.
  • Na zaneřáděnou farmu, kde se rozutekla neposlušná zvířátka, která se nedaří našemu zajdalenovi zkrotit a vrátit zpět do ohrádek.
  • Do minulosti navštívit pár chytrých vědátorů, kteří jim pomohou najít chybějící součástky ke stroji času a vrátit se zpět do přítomnosti.
  • Na cestu kolem světa, aby nalezly tajemný kmen a zachránily jeden lidský život.
  • Anebo již brzy na První lesní olympiádu, která rozhodne o osudu lesního království a domova zajdalena Ronieho.

 

Dopřejte si chvilku oddechu a dětem nezapomenutelnou zábavu!

 

Hodně štěstí a pevné nervy!

Ronieho sekretářky D+K+R+T+T