Navštívili jsme:

Bruno family park v Brně

Jak již víte, náš Ronieland vzniká z našich zážitku z cest a tuhle zimu 2022/2023 je polovina naší bandy ve světových vodách a ta druhá tady v ČR. A stejně jak možná i vám, tak i nám je zima dlouhá, a proto všechny jarní a letní dny máme už téměř naplánované. Ale co dělat, když je venku počasí na draka? Jak zabavit děti za dlouhých zimních dní? 

Já, Denča, obývám moravskou část naší republiky a ráda bych vám předala tip a zkušenosti z brněnského zábavního parku pro děti BRuNO, kam jsem již několikrát zavítala s dcerou. Takže pokud to máte do jihomoravské metropole kousek a rádi byste dopřáli dětem nevšední zážitky, určitě vám tento park doporučím.

V centru města ho však nehledejte. Velká, netradiční budova ukrývající více než 40 atrakcí, se nachází v městské části Brno-Slatina. Už při vstupu budete ohromeni samotnou výškou budovy a nejrůznějšími průlezkami a plošinami, které jako by padaly z nebe. A vězte, že za hodinu to rozhodně nestihnete. Pro rodiče samostatně si hrajících dětí doporučuju přibalit oblíbenou knihu nebo klidně počítač a dodělat si pracovní resty. Času budete mít moře.

Jak do BruNO family parku dojedete?

Z hlavního nádraží pojedete tramvají číslo 31 (směr Šlapanice) – zastávka Černovičky nebo můžete zvolit tramvaj č. 33 (směr Slatina) – zastávka Vozovna Slatina. Doporučuji však zvolit tramvaj číslo 31, která staví přímo pod budovou.

Pro děti od 0 do puberty 

Pokud s dětmi chcete strávit společný čas, ale venku je nedokážete zabavit na dostatečně dlouho, tak je BruNO family park tím ideálním místem pro zážitky. A je jedno, zda je vaší ratolesti 3 nebo 12 let. 

Pokud plánujete návštěvu s dětmi do 4 let, je pro vás určený zejména speciální dětský koutek vybavený bufetem, který se nachází v prvním patře. Nabízí v něm mnoho dobrot a to i těch zdravějších. Sama jsem si pochutnala na levandulové limonádě a těšila jsem se výhledem z okna. Naštěstí jsem tam tentokrát zavítala s kamarádkou, která mě v dovádění s dcerou dokonale zastoupila. Sama nevěřila, že se dá v bazénku s plastovými balkonkami téměř “utopit”. Nakonec to zhodnotila pozitivně s tím, že příště přijde raději v teplákách.

Pro větší děti je prostor pro zábavu a zkoumání téměř neomezený… Mohou si bloudit tajemným podzemím jako křečci, mohou se vyšplhat až ke stropu a zhoupnout se jako opice, projet se na lodičkách, skákat na obřím nafukovacím „polštáři“, procházet vertikálním labyrintem a pak svištět dolů po obřích skluzavkách. Zábavě se zde meze nekladou. Na své si přijde opravdu každý! 

  

Cestování a zábavě zdar!

Denča 

Brzy se vám ozveme z dalších míst, které bychom doporučili pro návštěvu s dětmi 🙂