DO ROKU 2022 PLNOU PAROU VPŘED!

 

Rok se s rokem schází a zanedlouho vkročíme do roku 2022. Bilancovat nemá moc smysl, tento rok si budeme nejspíš všichni pamatovat hodně podobně. My ale nepodléháme melancholii a pilně pracujeme na spoustě lákavých novinek. Tak co vás tedy v roce 2022 čeká?

Především nové produkty! Víme, že děti jsou zvídavé a milují dobrodružství. Proto neustále vymýšlíme nové příběhy a neobvyklé úkoly, aby si trochu procvičily hlavičky. V příštím roce se tak můžete rozhodně těšit na nové bojovky.

FARAONOVA KLETBA

Jednou z nich bude tajuplná hra z prostředí Egypta – Faraonova kletba. Tato hra bude určena dětem od 7 let a jejím cílem bude vysvobodit zakleté archeology. A opět to vypadá na velké dobrodružství!

TAJNÁ NOVINKA

Kromě aktivit typu bojovky, které už znáte, připravujeme něco nového, jiného…ale rozhodně skvělého. Abychom si mohli vychutnat “slavnostní odhalení” až přijde správný čas, nemůžeme nyní říct víc. Půjde ale o produkt, který si budete moct nechat pravidelně zasílat až domů. Každý měsíc bude trochu jiný, ale stále bude vaše děti bavit i vzdělávat zároveň.   

Tak jak jste zvyklí, vše co tvoříme, má lákavý příběh, perfektní grafické zpracování a důraz na učení hrou. A tato novinka nebude výjimkou. Nezapomeňte nás proto sledovat, ať vám  neuteče!

VYLEPŠÍME WEB A BUDEME SOUTĚŽIT

Na webu pracujeme jako pilné včelky. Víme, že má své “mouchy” a v příštím roce proto  dostane novou podobu. Bude přehlednější, fotky budou lákavější a kromě her se v e-shopu objeví spousta dalších produktů. 

Společně s webem budeme stále pracovat i na komunikaci na Instagramu a Facebooku. A zrovna zde vám nabídneme spoustu soutěží o bojovky zdarma. Pokud jste tedy ještě s dětmi nevyzkoušeli nějakou z našich her, můžete ji příští rok třeba vyhrát.

A zase další věc, se kterou se vám chceme pochlubit….ale ještě nemůžeme! Je to teda těžké, držet jazyk za zuby. Kromě herních aktivit pro děti zabrousíme totiž i do světa zvířat a připravíme něco, co vám umožní být venku, zatímco jste doma…To je ale hádanka, že? Počkejte si na ni 🙂

Kouzelný svět Ronieland nás baví a zajdalen si získal spoustu kamarádů i mezi vašimi dětmi. Jsme moc rádi, že se s námi bavíte a že s námi trávíte čas smysluplně a kvalitně. 

Moc děkujeme za vaše krásné ohlasy a zážitky z bojovek. V roce 2022 se budeme snažit nabízet kvalitní dobrodružnou zábavu nejen vám, rodičům, prarodičům a dětem, ale chystáme spolupráci i se školkami a dětskými skupinami. Věříme, že děti budou z Ronieho bojovek nadšené!

Jak vidíte, čeká nás spousta úžasných novinek, příběhů a dobrodružství. Staňte se součástí rodiny zajdalena Ronieho a prožívejte je s námi 🙂