Co jsou to bojovky a proč je hrát?

Bojovky jsou dobrodružné aktivity, které se hrají ideálně venku, ale místo se pro ně najde určitě i za ošklivých dní doma. Tak jako tak jde o hry, které nabízí zábavu a nevšední zážitek pro malé i velké. Vyzkoušejte je i se svými dětmi, určitě si je zamilujete!

Každou naši bojovku uvádí příběh zajdalena Ronieho, který děti přenese na jiné tajuplné místo a vysvětlí, co je  účelem hry. Budou děti hledat ztracený poklad? Vydají se po stopě Yettiho? Nebo se jako atleti zúčastní sportovní olympiády? Mohou se také přenést v čase nebo se stát farmářem. V tomto kouzelném světě se může stát úplně cokoliv!

 

Pro jak staré děti jsou bojovky určené?

Naše hry připravujeme s ohledem na možnosti a schopnosti dětí. Rozhodli jsme se proto rozdělit je na dvě skupiny – pro menší děti od 4 let a pro ty větší od 7 let. Úkoly jsou tak šité přímo pro danou věkovou skupinu. S některými z nich ale mohou i tak děti potřebovat vaši pomoc – každé dítko je prostě jiné.

Proč si bojovky vůbec zahrát?

Určitě to znáte, vaše děti mají doma hromady hraček, ale stále je vidíte sedět a nudit se, nebo se vzájemně prát a dělat nepořádek. Rádi je vezmete na čerstvý vzduch ven, ale za chvíli slyšíte: “Mě bolí nohy. Kam to jdeme? Tak daleko? Kdy už tam budeme….” A tak dále. 

Pro tyto případy jsou tu Ronieho bojovky! Stačí si ji koupit v pdf, vytisknout a můžete jít. Pokud chcete celou akci dotáhnout k dokonalosti, objednejte si tištěnou verzi a my vám ji pošleme v kvalitním tisku a na kvalitním papíře. 

Venku si můžete zamýšlenou cestu nejdřív projít a na stanoviště nachystat jednotlivé úkoly. Ale v případě, že tolik času nemáte, můžete jít rovnou a dětem vždy říct, kde se další stanoviště nachází.

 

Naše vymazlené hry jsou i skvělou aktivitou na dětské oslavy narozenin, párty, do dětských skupin i školek a škol. K perfektní zábavě stačí tak málo! 

V čem jsou Ronieho bojovky jiné?

Dáváme si záležet na tom, aby naše bojovky byly jedinečné…a zatím se nám to daří! Dětem totiž nenabízíme pouze zajímavé hádanky a úkoly, ale dbáme na to, aby se během hry dozvěděly něco nového. Ať už o zemi, ve které fiktivně probíhá (například Egypt, Sibiř apod.) nebo o tvorech, které při ní potkávají (třeba lesní nebo exotická zvířata) nebo lidech, se kterými se v ní setkají.

Úkoly a šifry, které obsahují, jsou vymyšlené přímo pro danou hru – jsou nové, kreativní a vaše děti si díky nim procvičí své hlavičky.

 

Proč je vaše děti budou milovat?

Všechny děti milují dobrodružství, malé i ty velké. Ale připravit pro ně aktivitu, která by je bavila a zároveň jste s její přípravou nestrávili dva dny, není jednoduché. Nechte to proto na nás a vyberte si z již hotových bojovek tu, která vás zaujme.

Všechny naše hry v dětech rozvíjí kreativitu, logické uvažování, schopnost týmové spolupráce. Zlepšují jemnou i hrubou motoriku a v neposlední řadě dětem poskytují radost ze splněného úkolu. Na konci každé z nich je čeká rozuzlení příběhu a skvělý pocit z dobře odvedené práce.

 

Vyberte si proto z naší nabídky herních příběhů a vydejte se s dětmi zažít zase nové dobrodružství.